Kontejnerový svoz odpadu

Odvoz a likvidace velkoobjemového komunálního, průmyslového a stavebního odpadu kategorie ostatní i nebezpečné.

     Na základě objednávky přistavíme velkoobjemový kontejner v místě a čase dle přání zákazníka, po naplnění kontejner i s Vašimi odpady odvezeme. Při průběžné produkci odpadů je kontejner přistaven trvale a jeho odvoz probíhá výměnou kontejneru prázdný za plný, čímž je uspořen čas i dopravní náklady. Pokud se jedná o odpady kategorie „ostatní“ zabezpečujeme jejich likvidaci na vlastní zabezpečené skládce v Černošíně. Likvidaci odpadů kategorie „nebezpečné“ máme smluvně zajištěnu u našich partnerů.

 

     Cena dopravy je kalkulována dle skutečně najetých km, nájem velkoobjemového kontejneru činí 80,- Kč/den bez DPH. Pokud máte zájem o nezávaznou kalkulaci našich služeb, kontaktujte nás na tel. č.: 602 158 977.

Technika

Hákový nosič kontejnerů s možností připojení vleku s celkovou kapacitou 2ks kontejnerů ABROLL. K dispozici jsou kontejnery o objemu 15, 20, 30 a 40 m3, maximální hmotnost nákladu na jeden kontejner je 8t. Dopravní technika plně vyhovuje mezinárodní dohodě ADR ve znění platných předpisů ČR a naši řidiči jsou spolehliví profesionálové.